Ogrzewanie podłogowe w CiepleMieszkania.pl

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz biorąc pod uwagę energooszczędność zdecydowaliśmy się na wodne ogrzewanie podłogowe. Instalacje montujemy w każdym pomieszczeniu, w każdym mieszkaniu
na inwestycji Ciepłe Mieszkania Rzeszów-Malwa.

Podstawowym argumentem dot. energooszczędności wodnej instalacji jest fakt,
że temperatura wody zasilającej instalację waha się między 40 a 50°C, a w grzejnikach między 70-90°C. Różnica ta pozwala zatem na znaczną oszczędność energii.

Osiedle Ciepłe Mieszkania Rzeszów – Malawa wyposażone jest w powietrzne pompy ciepła oraz panele fotowoltaiczne które są niskotemperaturowym źródłem ciepła, dzięki czemu doskonale współpracują z instalacjami wodnego ogrzewania podłogowego. Ponadto  ten rodzaj ogrzewania zapewnia najwłaściwszy
pod względem fizjologii organizmu ludzkiego pionowy rozkład temperatury
w pomieszczeniach czyli  temperatura jest stała na każdej poziomej płaszczyźnie.

Ogrzewanie podłogowe dzięki utrzymaniu podłogi suchej nie daje również możliwości rozwoju grzybów i pleśni. Rozwiązanie to będzie sprzyjać alergikom.

Kolejna zaletą ogrzewania podłogowego jest fakt, że elementy grzejne są  w całości ukryte pod warstwą wykończeniową podłogi dzięki czemu w pomieszczeniach nie będzie grzejników na których lubi zbierać się kurz i brud. Brak grzejników oznacza również brak problemu z zagospodarowaniem przestrzeni którą zazwyczaj zajmują.

Więcej zdjęć w naszej Galerii Inwestycji.
https://cieplemieszkania.pl/ecomieszkania/galeria-inwestycji/

ogrzewanie podłogowe Ciepłe Mieszkania