Zakończona inwestycja mieszkaniowa w Łańcucie!

Zakończyliśmy inwestycję mieszkaniową w Łańcucie !!! Doskonała lokalizacja i standard wykończenia inwestycji spowodowały, że mieszkania szybko znalazły właścicieli.

 

Prace na budowie postępują ,budynek nabrał już ostatecznego kształtu.

Po części zakończyliśmy elewację która zaczyna przyciągać oczy przechodniów co sprawia nam dużą satysfakcję. Prace wykończeniowe wewnątrz, tynki, elektryka, instalacja wodna i kanalizacyjna jest już w wielu mieszkaniach zakończona.

Zakup mieszkania to najczęściej kwestia kompromisu pomiędzy wieloma elementami, spośród których każdy inwestor może wybrać te, które mają dla niego największe znaczenie.  W naszych mieszkaniach każdy znajdzie atut odpowiadający swoim potrzebom.

Które piętro wybrać przy zakupie jednego z naszych mieszkań? Ta z pozoru błaha decyzja, ma kolosalny wpływ na wiele czynników, w tym ogólnie pojęty komfort życia.

Nasza inwestycja idealnie go spełni.

Mieszkania są przestronne mimo różnorodności metrażu. Dobrze doświetlone przez duże okna balkonowe. Do wyboru mieszkanie z trasem czy balkonem, aneks kuchenny czy  kuchnia z oknem w samodzielnej wnęce ,mieszkanie dobrze doświetlone czy z widokiem na zielona część otoczenia inwestycji.

To kilka opcji które umożliwiamy klientom do wyboru według własnych potrzeb i upodobań.

Jeszcze kilka lat temu dla wielu osób argumentem za zakupem bezpiecznego mieszkania, był zakup na wyższych piętrach i uboczu miast. Dziś jednak chronione przez całą dobę osiedla mieszkaniowe są gwarantem komfortu ,tak też jest z nasza inwestycją.

Budynek mieści się w centrum osiedla z doskonała infrastrukturą, monitoringiem, parking z bramą na pilota.

Monitoring budynku i parkingu to nasz wkład w komfort przyszłych właścicieli mieszkań przy ul Podzwierzyniec 41

Atutem naszego budynku jest winda,co wyróżnia go z pośród wielu lokalnych inwestycji.  Mimo iż jest on trzy piętrowy posiadać będzie windę z pierwszego poziomu budynku.

Dodatkową zaletą inwestycji jest rozprowadzenie przyłączy pod klimatyzację w mieszkaniach usytuowanych od strony południowej. 

Inwestycja ta jest szyta na miarę oczekiwań wielu naszych obecnych i przyszłych klientów.