Nowe Mieszkania w Łańcucie – Osiedle Parkowe Łańcut

Od stycznia 2021 ruszyliśmy z kolejną inwestycją mieszkaniową w Łańcucie. Po wyprzedaniu wszystkich mieszkań na ul. Podzwierzyniec zaczęliśmy przedsprzedaż mieszkań na Osiedlu Parkowym Łańcut – ul. Piekarska przy Parku Bażantarnia. W porównaniu do innych inwestycji deweloperskich w Łańcucie i okolicach, nasza inwestycja wyróżnia się doskonałą lokalizacją, rozwiązaniami energooszczędnymi a także pięknym wykończeniem zarówno elewacji budynków jak również części wspólnych. Godnym uwagi jest również staranne zaprojektowanie mieszkań pod kątem funkcjonalności i wygody przyszłych mieszkańców.

Niewątpliwie Osiedle Parkowe Łańcut będzie jednym z najbardziej prestiżowych osiedli w mieście, dlatego już dzisiaj zapraszamy Cię do kontaktu z nami, aby bliżej zapoznać się z tą wyjątkową inwestycją.

Nowe mieszkania w Łańcucie – etapy prac

Nowe mieszkania w Łańcucie na ul. Piekarskiej realizujemy w czterech etapach. W etapie pierwszym oddamy 59 mieszkań o powierzchni od 25 do 80m2. W tej chwili przystąpiliśmy do przedsprzedaży mieszkań.

Krótki opis inwestycji nowych mieszkań w Łańcucie

Cała inwestycja będzie składać się z ponad 140 mieszkań. W skład inwestycji będą wchodzić cztery czterokondygnacyjne budynki mieszkalne. Na ostatnich piętrach sprzedawane będą luksusowe apartamenty widokowe.

Każde mieszkanie będzie miało przypisane darmowe miejsce parkingowe. Jest również możliwość zakupu miejsca w parkingu podziemnym w cenie 30 000 zł.

Do mieszkania będzie można dokupić piwniczkę w cenie 3 000 zł/m2. Wielkość piwniczek zawiera się od 2-5m2

Mieszkania Łańcut – komfort i wygoda

Mieszkania zostały tak zaprojektowane, aby zapewnić nowym mieszkańcom maksymalny komfort i wygodę. Nawet w tych najmniejszym kawalerkach układ mieszkania jest bardzo funkcjonalny. Większość mieszkań posiada spory balkon, a mieszkania na parterze posiadają ogródki.

Nowe Mieszkania Łańcut – dostępność

Dostępność nowych mieszkań w Łańcucie można sprawdzić na stronie inwestycji pod tym linkiem: https://cieplemieszkania.pl/inwestycje/osiedle-parkowe-lancut/

Otoczenie mieszkaniowej inwestycji deweloperskiej w Łańcucie

Inwestycję wyróżnia świetna lokalizacja tuż przy Parku Bażantarnia w Łańcucie, który do marca 2021 roku zostanie poddany rewitalizacji. Z pewnością docenią tą lokalizację osoby lubiące odpoczynek na łonie natury. Ze względu na bliskość basenu, przyszli mieszkańcy będą mieli możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu. Reasumując – jeśli chodzi o lokalizację jest ona doskonała zarówno ze względu na bliskość do centrum miasta jak i na infrastrukturę (blisko sklepy, przystanek, park itp.)

Energooszczędność

Dodatkowo inwestycję Parkowe Osiedle Łańcut będzie wyróżniać zastosowanie energooszczędnych rozwiązań takich jak:

  • indywidualna pompa ciepła do każdego mieszkania,
  • docieplenie 20 cm styropianu,
  • docieplenie poddasza pianką PUR.

Rozwiązania te powodują, że realna oszczędność na ogrzewaniu mieszkania będzie wynosić co najmniej 30% w stosunku do mieszkań nie posiadających tego typu rozwiązań. Bezsprzecznie opłaty stałe dla mieszkań na Osiedlu Parkowym nie będą wygórowane cenowo, co z pewnością docenią potencjalni mieszkańcy osiedla.

link do inwestycji tutaj: https://cieplemieszkania.pl/inwestycje/osiedle-parkowe-lancut/

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami ds. inwestycji:

✆ Marzena: 883 624 056
✆ Jacek: 530 994 777