Kup mieszkanie i nie płać za ogrzewanie… przeczytaj!

Jesteśmy jedynym deweloperem z Rzeszowa który poprzez wprowadzenie odnawialnych źródeł energii gwarantuje nawet 0zł opłat za ogrzewanie mieszkania! Kup mieszkanie i nie płać za ogrzewanie – jak to możliwe? Przeczytaj!

Nasz nowoczesny system ogrzewanie mieszkań oparty jest na połączeniu nowoczesnych metod pozyskiwania energii cieplnej jak również energii elektrycznej. Na naszej kameralnej inwestycji mieszczącej się zaledwie 1km od granicy Rzeszowa (dojazd do centrum miasta ok 10min) montujemy bardzo wydajne urządzenia jakimi są powietrzne pompy ciepła, które produkują energię cieplną do ogrzania naszych budynków wielorodzinnych w niskiej zabudowie. Powietrzne pompy ciepła są urządzeniami na prąd, tak więc, aby zredukować opłaty za zużycie prądu elektrycznego montujemy odpowiedniej powierzchni panele fotowoltaiczne, które wytwarzać będą energię dla części wspólnych budynku czyli m.in. systemu grzewczego opartego na pompach ciepła firmy Silesia Term http://silesiaterm.pl/

popa ciepla Silesia Term mieszkania na sprzedaz Rzeszow
We wspólnej kotłowni zamontowaliśmy dedykowane do pomp ciepła zbiorniki na wodę, w których podgrzana woda rozprowadzana jest w mieszkaniach za pomocą ogrzewania podłogowego. W mieszkaniach na sprzedaż znajduje się wyłącznie ogrzewanie podłogowe. W łazience zamontowaliśmy grzejniki drabinkowe dla komfortu użytkowania naszych klientów.  W każdym mieszkaniu znajduje się osiem obwodów wodnego ogrzewania podłogowego, które działa przy niższych temperaturach niż ogrzewanie grzejnikowe. Maksymalna temperatura zasilania to 35 st. C.
Gwarantuje to większą sprawność kotłowni i mniejsze zużycie ciepła generowanego przez pompy ciepła. Ogrzewanie za pomocą grzejników powoduje unoszenia się i gromadzenie ciepłego powietrza pod sufitem natomiast ogrzewanie podłogowe utrzymuje stałą temperaturę przy powierzchni podłogi gwarantując komfort mieszkańcom osiedla Ciepłe mieszkania.pl. Najzimniejsze powietrze znajduje się pod sufitem. Ponad to ogrzewanie podłogowe ogranicza ruch powietrza, co powoduje mniejszą cyrkulację kurzu w powietrzu i wpływa korzystniej niż ogrzewanie grzejnikowe na warunki higieniczne w mieszkaniu. Zatem ogrzewanie podłogowe jest korzystniejsze dla alergików.
Jeżeli chcesz poznać więcej czynników wpływających na energooszczędność zapoznaj się z czynnikami wpływającymi na zminimalizowanie strat ciepła na naszej stronie w zakładce mieszkania na sprzedaż.

mieszkania na sprzedaz Rzeszow pompy ciepla