Ciepły montaż w inwestycji cieplemieszkania.pl

  • Post category:Aktualności

cieply-montazW budownictwie energooszczędnym istotnym aspektem technicznym jest umiejętnie zamontowanie stolarki okiennej. Nieszczelne okna powodują powstawanie tzw. mostków termicznych czyli miejsc ucieczki ciepła z pomieszczeń.
Wykonawcą inwestycji cieplemieszkania.pl jest firma działająca ponad 20 lat w branży budowlanej wyspecjalizowana w systemach dociepleń budynków. Dzięki wykwalifikowanej ekipie w ciepłych mieszkaniach.pl zostanie profesjonalnie przeprowadzony ciepły montaż. W konsekwencji straty ciepła przez stolarkę okienną zmniejszą się i dzięki temu rachunki za ogrzewanie również będą niższe.
Metoda montażu okien tzw. ciepły montaż to przede wszystkim dobre osadzenie ramy okna w warstwie izolacyjnej ściany oraz trwałe i dokładne uszczelnianie przestrzeni pomiędzy konstrukcją okna a ścianą. W metodzie tej istotne jest użycie materiałów termoizolacyjnych o dobrych parametrach izolacyjnych. Na rynku dostępny jest szeroki wybór foli oraz taśm przeznaczonych do ciepłego montażu.
Montaż okien energooszczędnych w inwestycji cieple mieszkania.pl następuje w warstwie ocieplenia dzięki czemu inwestor eliminuje mostki termiczne wokół okna. Ponad to od strony wewnętrznej pomieszczenia termoizolacja z pianki PUR jest uszczelniona taśmą paroszczelną a od zewnątrz taśmą paroprzepuszczalną, Uszczelnianie od zewnątrz ma na celu zabezpieczenie przed zawilgoceniem pomieszczenia.
Metoda ciepłego montażu wpływa zatem nie tylko na eliminowanie strat ciepła, ale również na utrzymanie optymalnego klimatu pomieszczeń. Niweluje ryzyko powstania pleśni od zawilgocenia materiałów izolacyjnych i konstrukcyjnych. Rzeszowski deweloper w inwestycji cieplemieszkania.pl przywiązuje dużą wagę zarówno do wyboru okien jak i sposobu ich montażu.